EXAMINE THIS REPORT ON کارشناسی خودرو در محل

Examine This Report on کارشناسی خودرو در محل

Examine This Report on کارشناسی خودرو در محل

Blog Article

کارشناسی خودرو می تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد. به خصوص اگر قصد خرید خودروهای کارکرده موجود در بازار را دارید. متاسفانه برخی از فروشندگان و حتی نمایشگاه های خودرو برای منفعت خودشان، سعی می کنند که تصادف و رنگ شدگی خودرو را از مشتری پنهان کنند.

از مهمترین بخش‌های کارشناسی خودرو، بررسی فیزیک خودرو است. مقصود از بررسی فیزیک خودرو، چک کردن بدنه و فنی خودرو است. بررسی دقیق بدنه شامل چک کردن رنگ، صافکاری، تعویض در و سپر و گلگیر، شاسی و .

کارشناسی خودرو در محل به خریدار کمک می کند تا خودروی مورد نظر خود را قبل از خرید به صورت تخصصی توسط کارشناس خودرو مجرب با استفاده از پیشرفته ترین دستگاههای دیجیتال تشخیص رنگ خودرو کاملا بررسی کرده و از سلامت خودرو مطمئن شود و مهم تر از همه از قیمت واقعی خودرو اطلاع پیدا کند.

مجله بیمه - مقالات بیمه بدنه - کارشناسی خودرو: راهنمای جامع کارشناسی تخصصی بخش‌های مختلف ماشین

در مورد خدماتی که در کارشناسی خودرو ارائه می‌شود و عوامل تاثیرگذار بر قیمت کارشناسی خودرو سیار نیز مفصلا بحث شد.

پس از آنکه فرایند ثبت نام شما در سامانه کارشناسان خودرو کارکیتا به اتمام برسد، پنل کارشناسی رایگان برای شما راه اندازی خواهد شد. در این پنل سفارشات مربوط به شهر محل فعالیتتان، به شما ارجاع داده خواهد شد.

یکی از مهم‌ترین قسمت‌هایی که می‌بایست توسط کارشناس موتور بررسی شود شاسی است. فرقی نمی‌کند کارشناسی شاسی پراید یا ماشین خارجی، این قسمت، قسمتی تعیین کننده و بسیار مهم در هر وسیله نقلیه است.

تعویض قطعات بدنه خودرو در ایران مرسوم نیست اما درکشورهای خارجی امری مهم شناخته می‌شود. زیرا آن‌ها معتقدند سلامت و استحکام قطعات تازه تعویض، زیاد خواهد بود.

در تست فنی خودرو، بخش‌های زیر مورد بررسی قرار می‌گیرند:

برسی صفرتا صد فنی وسلامت بدنه واسنادومدارک خودرو درمحل

به طور کلی نوع و مدل ماشین، فرای خارجی یا داخلی بودن در هزینه کارشناسی خودرو تاثیرگذار است؛ زیرا امکانات و شرایط ماشین‌های مختلف با یکدیگر متفاوت است.

مدت زمانی که برای کارشناسی یک خودروی ساده صرف می گردد با یک خودروی گران قیمت متفاوت است. یک خودروی ساده بسیاری از آپشن ها و یونیت هایی که یک خودروی گران قیمت دارد را شامل نمی گردد.

برای جلوگیری از ضررهای هنگفت بهتر است قبل از نهایی کردن خرید از کارشناسان خودرو مشورت بگیرید. به پروسه ثبت نامه در وب‌سایت های کارشناسی کارشناس ماشین تهران ماشین، نوبت کارشناسی خودرو گفته می‌شود.

تخفیف بیمه بدنه: راهکار خرید بیمه بدنه ارزان با تخفیفات

Report this page